Spustili sme prihlasovanie na pokročilý lezecký kurz – Lezenie Plus.

Informácie o kurze:

Lezenie Plus je zameraný hlavne na pokročilé lezenie a bezpečnosť na skale.

Je to pokračovanie pre absolventov základného Lezeckého kurzu. Účastníci ktorí idú na Lezenie Plus by mali mať: schopnosť samostatne liezť, vedieť ťahať cestu, vedieť istiť, robiť štandy, vedieť zlaňovať a žumarovať a základy zo záchrany.

Účastníci kurzu získajú zružnosti pri istený na viacdĺžkových cestách, používanie friendov a čokov, pokročilú záchranu a kopec ďalšieho.

Info na rok 2018

• Miesto: Bratislava (Technické sklo) a Medené Hámre
  • Dĺžka kurzu: 3 dni
  • Max. počet účastníkov:  8
  • Min. počet účastníkov:  8
  • Minimálny vek: 18 rokov (mladší na výnimku od organizátora)
  • Lezecké zdatnosti: treba vedieť (schopnosť samostatne liezť, vedieť ťahať cestu, vedieť istiť, vedieť zlaňovať a žumarovať a základy zo záchrany)
  • Ubytovanie: Klubovňa
  • Strava: Nie (vlastná)
  • Cena: 45 euro (registrovaní členovia Slovenského skautingu) 55 euro neregistrovaní
  • Dátum: 26.10.-28.10.2018

* Ubytovaný budeme v klubovni v Bratislave, v sobotu prebehne výuka na Technickom skle, čo je perfektne miesto na školenie v praxi. Následne ďalší deň sa presunieme na Medené Hámre, kde je viacdĺžková skala a vieme tam perfektne vyskúšať všetko, čo sa v piatok/sobotu naučíme. Doprava bude zabezpečená autami.

[button link=”https://rok-skauting.sk/prihlaska/” newwindow=”yes”] Prihláška[/button]

Pridaj si náš kalendár a budeš mať prehľad o všetkých kurzoch ROKu.